دوشنبه 1 بهمن 1397
جستجو در سایت:

راهنماي ارسال مقالات از طريق تارنماي نشريه " مهندسي شيمي ايران"

 

1-    فايل 2007يا2003 wordو  PDFمقاله مطابق فرمت نگارش مقالات كه در نشريه و تارنما ارائه شده، آماده شود.

2-    سايز هر كدام از فايلهاي word وPDF بيشتر از 2 مگابايت نباشد.

3-  از آنجا كه مسئول مكاتبات بايد از اعضاي هيأت علمي و يا شاغل در ساير مؤسسات باشند، مقالات دانشجويان بايد توسط عضو محترم هيأت علمي از طريق تارنما ارسال شود.

4-    براي ارسال مقاله از طريق تارنما نشريه، طبق مراحل زير عمل كرده و ثبت نام كنيد:

الف- پس از ورود به تارنما ، بر روي فرم دريافت شناسه كاربري و يا فرم ثبت نام كليك نموده و پس از تكميل اطلاعات بر روي دكمه تأييد كليك كنيد تا نامه ثبت نام اوليه به آدرس پيام نگار شما ارسال شود.

          ب- پس از دريافت نامه ثبت نام براي نهايي كردن ثبت نام خود بر روي لينك نامه كليك كنيد تا نامه ارسال شناسه كاربري و كلمه عبور به آدرس پيام نگار شما ارسال شود

v   تغيير كلمه عبور: در صورت تمايل،پس از ورود به تارنما بر روي آيكن "تعويض كلمه رمز" كليك كنيد و پس از وارد كردن اطلاعات خواسته شده ، بر روي دكمه تأييد كليك كنيد.

v تغيير اطلاعات فردي: چنانچه اطلاعات  شخصي شما  اشتباه  وارد  شده  يا  تغيير كرد، مي توانيدپس از ورود به تارنما بر روي آيكن "اطلاعات فردي" كليك كنيد و پس از وارد كردن اطلاعات صحيح روي كلمه تأييد كليك كنيد.  

5-براي ارسال مقاله از صفحه شخصي خود ، طبق مراحل زير عمل كنيد:

الف- پس از دريافت شناسه كاربري و كلمه عبور مي توانيدوارد تارنما شويد وسپس بر روي آيكن ارسال مقاله كليك كنيد.

ب- قبل از اقدام به ارسال مقاله بر روي لينک تعهد نامه که در قسمت ارسال مقاله موجود است کليک نموده و پس از دريافت فرم چاپ شده آن را تکميل و امضا نموده و اسکن آن را تنها به صورت فايل jpg با سايز حداکثر 2 مگا بايت ذخيره نماييد.

v   قسمت کد مقاله تعهد نامه توسط دبيرخانه نشريه تکميل مي شود.

پ-  بر روي دکمه مقاله جديد کليک کنيدو با باز شدن صفحه " تعريف مقاله جديد" ، عنوان مقاله، نام ديگر مؤلفان مقاله به همراه آدرس پيام نگار ، كلمات كليدي، چكيده فارسي و چكيده انگليسي – به دليل ايمني سيستم و عدم خروج از تارنما – از روي مقالة اصلي كپي و در صفحه ياد شده درج نماييد.پس از بارگذاري فايل word، PDF و jpg بر روي دكمه تأييد كليك كنيد.

v       در صورت بارگذاري درست مقاله پس از زدن دكمه تأييد، جدول اطلاعات مقاله شامل كد مقاله، عنوان مقاله، تاريخ ارسال و وضعيت مقاله ( در دست اقدام) قابل مشاهده است.

6-  همواره مي توانيد وضعيت مقاله خود را با ورود به تارنما كنترل نماييد.چنانچه در قسمت مربوطه عبارات زير را ملاحظه كرديد ، مي توانيد مطابق دستور العمل زير از وضعيت مقاله آگاه شويد:

·        در دست اقدام

مقاله تعيين داور نشده است.

·        نيازبه ارسال اصل مقاله

در اطلاعات يا مقاله ارسالي اشكالاتي وجود دارد و بجاست كه با دبيرخانه نشريه تماس بگيريد.

·        ارسال به داور

مقاله براي داوران ارسال شده است.

·        پذيرش به شرط اصلاح

نظرات داوران توسط نويسنده اصلاح گردد و به صورت زيرعمل شود:

بر روي عبارت "پذيرش به شرط اصلاح" كليك كرده و سپس بر روي نظرات داوران با شماره هاي جداگانه كليك كنيد تا صفحه داوري را ملاحظه نماييد .پس از اعمال نظر داوران بر روي مقاله، تغييرات را هايلايت نموده و يا جواب داوران را در صفحه اول فايل مقاله خود قرار دهيد و پس از ورود به قسمت ارسال مقاله بر روي آيكن" ارسال نسخه اصلاحي" كليك كنيد تا صفحه مربوطه باز شود. پس از بارگذاري مقاله اصلاحي بر دكمه تأييد كليك كنيد ، در صورت بارگذاري صحيح در قسمت وضعيت مقاله، " ارسال اصلاحات" مشاهده مي شود.لطفاً پس از ارسال اصلاحات به دبيرخانه نشريه اطلاع دهيد.

·        ارسال به داور نهايي

                مقاله اصلاحي دريافت و براي بررسي داور نهايي ارسال شده است.

·        پذيرش اوليه

مقاله پذيرفته شده بايد مطابق فرمت نگارش مقالات اصلاح و به ‌آدرس پيام نگار iache1371@yahoo.com ارسال شود.

·        قرارگيري در نوبت چاپ

مقاله جهت چاپ در شماره هاي آتي نشريه آماده است.

·        مردود

مقاله مردود بوده و نويسنده با كليك بر روي كلمه مردود مي تواند از نظرات داوران مبني بر رد مقاله مطلع شود. در صورت عدم وجود نظرات داوران، مقاله در مرحله اول بررسي مردود شده است.

v     جهت كسب اطلاعات بيشتر به قسمت تماس با با ما مراجعه فرماييد.

 

 

                                                                                 با تشكر
                                                                                                   
نشريه مهندسي شيمي ايران